Літо !
Тематичні дні:
- День квітів https://youtu.be/6CJbORfeQjI
- День вітамінів https://youtu.be/xl9gXG1dWQg
- День свійських тварин https://youtu.be/7QUziHiswjw
- День хороших манер https://youtu.be/dU1WSAsu6Tk
- День морозива https://youtu.be/LYLSPKNlfAQ
- День дружби https://youtu.be/YmrUfHINdQI
- День друзів https://youtu.be/rlSMHAOHmxY
- День спорту https://youtu.be/3HuPMnwJwCU
- День подарунків https://youtu.be/2qA8GWIy2pA
- День турботи і любові до рідних https://youtu.be/UEKBZ7Q0JRM
- В гості до лікаря Айболить https://youtu.be/XOxoK2c_blI
- День диких тварин https://youtu.be/OeDWf4zoLQM
- У гості до вишеньки https://youtu.be/yz604Ei6r4k
- День казок https://youtu.be/a7b_BuGcNQY
- День комах https://youtu.be/KTyhDmNFeYU
- Подорожуємо у казку https://youtu.be/qK6fDoTgQNA
- День лікарських рослин https://youtu.be/xZDFhOSZCq4
- День морських жителів https://youtu.be/CL-MrEyIoEM
- День книжок - малят https://youtube.com/shorts/KLQ1wUMekpQ
Старша група "Джерельце" вихователь Коляда Н.І.
Друга молодша група "Капітошка" вихователь Жигурова Н.Г.https://youtu.be/6CJbORfeQjI
Старша група "Веселка" вихователь Прощерук М.М. https://youtu.be/xl9gXG1dWQg
Старша група "Калинка" вихователь : Киба О.А. https://youtu.be/7QUziHiswjw
День хороших манер
Середня група "Колосок" вихователь Ігнатюк Т.В. https://youtu.be/dU1WSAsu6Tk
Старша група "Теремок" вихователь Рудчик І.І. https://youtu.be/LYLSPKNlfAQ
День дружби
І молодша група "Веселка" вихователь Сукач С.М. https://youtu.be/YmrUfHINdQI
І молодша група "Сонечко" вихователь Куліш Л.М.
День друзів
ІІ молодша група "Колобок" вихователь Зай Л.М. https://youtu.be/rlSMHAOHmxY
Старша група "Джерельце" вихователь Масюта Ю.В. https://youtu.be/3HuPMnwJwCU
Старша група "Теремок" вихователь Чабан Р.Є. https://youtu.be/2qA8GWIy2pA
ІІ молодша група "Колобок" вихователь Абрамюк О.С. https://youtu.be/UEKBZ7Q0JRM
Спеціальна група з вадами мови "Віночок" вихователь Войтичук М.В. https://youtu.be/XOxoK2c_blI
Інклюзивна група "Джмелик" вихователь Янечек С.Ю. https://youtu.be/OeDWf4zoLQM
Друга молодша група "Дюймовочка " вихователь Смоляр Г.П. http://https://youtu.be/yz604Ei6r4k
Друга молодша група "Капітошка" вихователь Мурашко А.М. https://youtu.be/KTyhDmNFeYU
Друга молодша група "Дюймовочка" вихователь Камінська Л.М. https://youtu.be/qK6fDoTgQNA
Друга молодша група "Джмелик" вихователь Скрипець Ю.О. https://youtu.be/xZDFhOSZCq4
Середня група "Дзвіночок" вихователь Пененжик Н.В. https://youtu.be/CL-MrEyIoEMДень
Старша група "Сонечко" вихователь Співак І.Р. https://youtube.com/shorts/KLQ1wUMekp
Старша група "Калинка" вихователь Гуща Т.В.
Середня група "Дзвіночок" вихователь Колдунова Л.В. https://youtu.be/JzOKqpnHqrs